+31687955262
info@majoriptv.com

HAKKIMIZDA

En iyi kesintisiz iptv keyfi

MAJOR IPTV | Hakkımızda

Yasal Sorumluluk

Sitemiz; hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendisine amaç edinmiştir. Sitede yer alan türlü içeriği hak sahiplerine aittir. 5651 yasa gereği içerik olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten dolayı hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri üzerinden, iletişim sayfamızdan veya canlı sohbet eklentimizden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetlerde ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

MAJOR IPTV Olarak Kalite Politakamız

%100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamayı Amaç Edinme,

Kaliteli Yayın ve Hizmet Anlayışı,

Eşitlik ve Katılımcı Yönetim,

İnsan Haklarına Saygılı Kaliteli Yönetim Şartlarını Uygulama ve Etkinliğini Sürekli İyileştirme.

Objektiflik, Erişebilirlik ve Şeffaflık,

Çalışma Koşullarını Sürekli İyileştirme ve Verimlilik Sağlama,

Performans Bazlı Ücretlendirme.

MAJOR IPTV SERVER GÜÇLÜ ALT YAPISI İLE HIZMETİNİZDE

Sizde Paketlerimizden birine sahip olarak IPTV serverlarımızdan faydalanabilirsiniz. En kaliteli sunucularda bulunan 17.500’den fazla Televizyon Kanallarını Yüzlerce VOD Arşivimizi IPTV olarak sunmaktayız. Altyapımızın güçlü olmasıyla birlikte donmasız ve takılmasız bir şekilde kanallarımızı 7/24 HD-UHD ve 4K olarak izleyebilirsiniz. 15 Yıllık Deneyimimizle Tanışın.

Zengin Kanal İçeriği
Türkiye-Bulgaristan-Almanya-Fransa-Ingiltere-Rusya-Ukrayna yayınlarını İzleyebilirsiniz. Dünyaca Ünlü Film Kanallarını, Spor Karşılaşmlarını Birbirinden Güzel Belgesel Ve Çocuk Kanallarını iPTV İle Sizlere Sunuyoruz. Kaliteli Server iPTV Intel Xeon işlemciler, RAID 10 SAS Diskler, ECC registered bellekler… Yüksek performans ve sorunsuz bir hizmet için en güçlü donanımlar hizmetinizde