+31687955262
info@majoriptv.com

KURULUM VE DESTEK

En iyi kesintisiz iptv keyfi


CİHAZ KURULUMU

Bilgisayarımdan Nasıl İzlerim?

Bilgisayarınızda iptv izlemek için ihtiyacınız olan program Windows IPTV Player’ dır.
Windows IPTV Player programını açıp size vermiş olduğumuz hesap bilgilerini girmeniz ve Kaydet dedikten sonra sağ tarafdaki hesaba çift tıklayarak giriş yapabilirsiniz.
İzlemek istediğiniz kanalın üzerine çift tıklarsanız yayın açılacaktır.
Windows IPTV Player’ ın kanal listeleri arasında geçiş yapabilir ve Vod içerikleri durdurup ileri geri sarabilirsiniz.


Cep Telefonumdan Nasıl İzlerim?

Akıllı telefon veya tabletinizde iptv izlemek için ihtiyacınız olan uygulama GSE Smart IPTV uygulamasıdır.

GSE Smart IPTV uygulamasını akıllı cihazınıza yükledikten sonra sol menü – Xtream-Codes API – sağ alt köşedeki artı (+) butonuna tıklayıp sırası ile; herhangi bir isim, sunucu ve port, kullanıcı adı, şifre bilgilerini girmeniz ve kaydetmeniz yeterlidir.

Kanal listenizi açmak için sol menü – Xtream-Codes API yolunu izleyip kaydettiğiniz kanal listesine tıklamalısınız. Açılan ekranda canlı yayınlar için LIVE, vod içerikler için VOD sekmesini seçerseniz kategorileri görebilirsiniz.

Samsung ve LG Smart TV’lerde Nasıl IP TV İzlerim?

Smart TV’ nizin markası Samsung veya LG ise ihtiyacınız olan uygulama Smart IPTV veya Net IPTV uygulamasıdır.

Smart IPTV veya Net IPTV uygulamasını yüklediğinizde ekranda MAC adresinizi göreceksiniz.

TVnizden uygulamayı açtığınızda MAC adresiniz belirecektir. Mac adresinizi bizlerle paylaşmanız durumunda yüklemeniz yapılacaktır.

TV nizde  uygulamayı kapatıp açtığınızda listenizi görebileceksiniz.

Canlı Destekden yardım alarakta kurulumu yapabilirsiniz.

Diğer Smart TV’lerde Nasıl IP TV İzlerim?

Vestel, Beko, Philips, Sony gibi birçok smart tv markasına iptv yüklemek için ihtiyacınız olan uygulamalar aşağıdadır; Smart IPTV SS IPTV GSE SMART IPTV Bu uygulamardan herhangi biri TV’ nizin uygulama marketine iptv yazıp arattığınızda çıkıyorsa indirebilirsiniz. Vestel Smart TV sahipleri Vewd uygulaması içinde aratabilir. Bu uygulamalara iptv kurulumu yapılabilmektedir. Kurulum için canlı destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. Not: Birçok modelin iptv yi desteklediği gibi birçok model de desteklememektedir. Bu uygulamaların uygulama marketinizde çıkıyor olması gerekmektedir.

Xtream Codes ile Nasıl IP TV İzlerim?

Cihazınızda Xtream Codes yazılımı mevcutsa sizden şu bilgileri isteyecektir. Sunucu/Host/URL – Port – Kullanıcı Adı – Şifre Paketlerimizden birini satın aldığınızda size bu bilgileri vermekteyiz. Bu bilgileri Xtream Codes paneline girip kaydetmeniz yeterlidir. Kanalları izlemek için Xtream Codes uygulamasını açıp kaydettiğiniz iptv slotunu seçmeniz yeterlidir.

Android Box ve Apple TV’de Nasıl IP TV İzlerim?

Android Box veya Apple TV cihazlarında iptv izlemek için cihazınıza GSE Smart IPTV uygulamasını yükleyebilirsiniz. Akıllı telefonunuzda izlediğiniz yöntem ile aynıdır. GSE Smart IPTV uygulamasını yükledikten sonra sol menü – Xtream-Codes API – sağ alt köşedeki artı (+) butonuna tıklayıp sırası ile; herhangi bir isim, sunucu ve port, kullanıcı adı, şifre bilgilerini girmeniz ve kaydetmeniz yeterlidir. Kanal listenizi açmak için sol menü – Xtream-Codes API yolunu izleyip kaydettiğiniz kanal listesine tıklamalısınız. Açılan ekranda canlı yayınlar için LIVE, vod içerikler için VOD sekmesini seçerseniz kategorileri görebilirsiniz.